Elismerések átadása és Országos Gyalogló Nap Budapesten
Az Aktív Magyarország Államtitkárság támogatásával a Magyar Nyugdíjasok Egyesületeinek Országos Szövetsége (NYOSZ) és Nyugdíjasok Budapesti Szövetsége (NYUBUSZ) szervezésében került megrendezésre a József Attila Művelődési Központban az ünnepség.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyéből a megyei szövetség szervezésében egy tele busznyi szépkorú utazott Budapestre.
NYOSZ elismerésben részesült: Román Demeterné, Pócspetri Nyugdíjas Egyesület és Lőkös Imréné.
Az ünnepség után gyönyörű napsütésben indult a gyaloglás Monszpart Zsolt vezetésével a Népszigeten. A Duna-parton megvolt a bemelegítés, majd kb. 6500 lépés megtétele után is vidáman tértek vissza a művelődési központba.
- Kefir a mindennapokban: valóban egészséges választás?
- A szem egészsége a konyhában is kezdődik
- Tej nélkül is lehet kalciumot bevinni? Ezek az italok segíthetnek
- Kávézacc és ecet: meglepően jól működhet együtt a konyhában
- Magas vérnyomás és gyümölcslé: nem mindegy, melyiket választod
- Új génterápiás módszert tesztelnek súlyos szembetegség kezelésére
2026. június 12.