Nyugdíjasok figyelem! December 10-ig cserélhetőek a sérült élelmiszer-utalványok
Sérült élelmiszer-utalványaikat december 10-ig cserélhetik a Magyar Államkincstárnál, a vásárlás december 31-ig lehetséges.
A nyugdíjasok sérült élelmiszer-utalványait a Magyar Államkincstárnál december 10-éig cserélhetik ki – hívta fel a figyelmet Zsigó Róbert, a Kulturális és Innovációs Minisztérium parlamenti államtitkára. 🗓️
„Fontos információ a nyugdíjasoknak! Meddig és mit kell tenniük azoknak, akiknek megsérült az élelmiszer-utalványuk? Nekik december 10-éig a Magyar Államkincstárhoz kell eljuttatniuk ezeket. Ha így tesznek, akkor biztosan időben megérkezik a sértetlen élelmiszer-utalványuk!„
A felújított utalványokat a felhasználási idő végéig, december 31-ig, le lehet vásárolni. A pontos részletek és GYIK a Magyar Államkincstár honlapján találhatók. 💻
A hétfő reggeli adatok szerint már több mint 50 milliárd forint értékben vásárolták le az utalványokat.
„Mindent megteszünk a nyugdíjasok anyagi biztonsága érdekében!” – hangsúlyozta Zsigó Róbert. 💛
Forrás: MTI
- Kefir a mindennapokban: valóban egészséges választás?
- A szem egészsége a konyhában is kezdődik
- Tej nélkül is lehet kalciumot bevinni? Ezek az italok segíthetnek
- Kávézacc és ecet: meglepően jól működhet együtt a konyhában
- Magas vérnyomás és gyümölcslé: nem mindegy, melyiket választod
- Új génterápiás módszert tesztelnek súlyos szembetegség kezelésére
2026. június 12.