Aranydiploma Babus néninek Soponyán
A soponyai Zichy János Általános Iskola tanévzáró-ballagási ünnepélyén Varga Gábor országgyűlési képviselő adta át az iskola nyugdíjas igazgatójának, tanítójának, Szecsődi Józsefné, Babus néninek az aranydiplomát.
„Pályád során tanítóként, igazgatóként példát adtál gyermekszeretetből, hivatásod iránti elkötelezettségből. Megtiszteltetésnek tartom, hogy Veled dolgozhattam, sokat tanultam Tőled. Megtanultam becsülni a feladatot, láthattam, hogy a kitartás mindig meghozza a gyümölcsét. A tisztesség befektetés, amely mindig megteremti a maga hasznát: megbecsülést, elismerést, szeretetet” – osztotta meg a feol.hu-val az elhangzott köszöntőt Hollósi Lászlóné Anikó iskolaigazgató.
„Kedves Babus Néni! Engedd meg, hogy kollégáim, tanulóink, s a magam nevében köszönetemet fejezzem ki több évtizedes tanítói, igazgatói munkádért. Őszinte nagyrabecsüléssel kívánok jó egészséget, és gratulálok aranydiplomádhoz!”
Amint megtudtuk: Babus nénit családja mellett, Soponya Nagyközség Önkormányzata nevében Diószegi Anna polgármester köszöntötte. Az aranydiplomát Varga Gábor országgyűlési képviselő adta át Szecsődi Józsefnének.
Forrás: feol.hu
- Kefir a mindennapokban: valóban egészséges választás?
- A szem egészsége a konyhában is kezdődik
- Tej nélkül is lehet kalciumot bevinni? Ezek az italok segíthetnek
- Kávézacc és ecet: meglepően jól működhet együtt a konyhában
- Magas vérnyomás és gyümölcslé: nem mindegy, melyiket választod
- Új génterápiás módszert tesztelnek súlyos szembetegség kezelésére
2026. június 12.